Etiketler

29.05.2020 İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu 29.05.2020 Cuma günü Vali Aydın BARUŞ başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda toplanmış ve aşağıdaki konuları görüşerek karara bağlamıştır.

Ağbaba, Pandemi Sürecinde Kapatılan İşyerlerinin

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli AĞBABA, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na bugün ziyarette bulundu. Oda Başkanı Şevket Keskin'e ziyarette bulunan Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Pandemi ve normalleşme sürecinde esnafın sorunları ve  CHP’nin bu konudaki çözüm önerileriyle ilgili görüş alış verişinde bulundular.

Erdoğan, Restoran Ve Kafeler 1 Haziran'da Açılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında restoran, kafe, plajlar, milli parklar ve bahçelerin 1 Haziran itibariyle yeniden açılacağını söyledi.

Sürür ile Kömüşhan Karantinaya Alındı

Yazıhan Sürür ile Kömüşhan Mahalleleri, Koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı.

İbadete Açılan Cami Bahçelerini Dezenfekte Ediyor

29 Mayıs Cuma günü camilerin avlu ve bahçelerinde namaz kılınmasına izin verilmesine dair kararının ardından, Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından cami bahçelerinde temizlik ve dezenfekte çalışmalarına başlandı.

26.05.2020 İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu 26.05.2020 Salı günü Vali Aydın BARUŞ başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda toplanmış ve aşağıdaki konuyu görüşerek karara bağlamıştır.

Yaylacıların İmdadına Malatya Büyükşehir Belediyesi Koştu

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramının 1. ve 2. gününde etkili olan kar yağışı sonrası Arguvan ilçesinin Çakmak Yaylasında mahsur kalan vatandaşların yardımına koştu.

Malatya’da Trafik Kazasında 4 Kişi Yaralandı

Malatya Fahri Kayahan Bulvarı iki otomobilin karıştığı trafik kazasında 4 kişi yaralandı.

Gözükara, Şehit Ailesinden Jandarma Karakoluna Teşekkür Ziyareti

Malatya İl Jandarma Komutanlığına bağlı, Cumhuriyet Jandarma Karakol Komutanlığı tarafından bir süre önce İl Jandarma Komutanı Albay Necmi İnce'nin talimatıyla aziz şehitlerin anısına karakolda "Şehit Köşesi" oluşturulmuştu.

Keskin, Kapsamlı Ve Bankaları Bağlayıcı Bir Sicil Affı Getirilmeli

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya ESOB Başkanı  Şevket Keskin, esnaf ve sanatkarın krediye ulaşımının kolaylaştırılması için  uygulanabilir, tüm bankaları bağlayıcı geniş kapsamlı bir sicil affının hayata geçirilmesini  bir kez daha talep ettiklerini kaydetti.

Başkan Turan Karadağ'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ, Ramazan Bayramı Tüm İnsanlığa Barış ve Huzur Getirsin dedi.

Samanlı,  Ramazan Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan Ayını geride bırakarak bayram günlerine ulaşmış, bulunmaktayız.

Başkan Gözükara, Şehit Mezarlarına Jandarma Eli Değdi

Malatya İl Jandarma Komutanlığı tarafından Ramazan Bayramı öncesi il genelinde bulunan bütün şehit mezarlarının bakım ve temizliği yapıldı, eskiyen bayraklar yenileriyle değiştirildi.

Çınar, Bayramlar; Birlik, Beraberlik ve Kardeşliktir

Yeşilyurt Belediye Başkanı Çınar’dan Ramazan Bayramı Mesajı.

Başkan Gözükara, Onlara Ölü Demeyiniz, Onlar Şehitlerimizdir

Türkiye Harp Malülü Gaziler Derneği Malatya Şube Başkanı Mustafa Gözükara, Jandarma’dan Aziz Şehitlere Özel Hassasiyet ve saygı göstermeliyiz, Şehitlerimize Allah rahmet ve gazilerimize geçmiş olsun.

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu 20.05.2020 Çarşamba günü Vali Aydın BARUŞ başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda toplanmış ve aşağıdaki konuları görüşerek karara bağlamıştır.

Gözükara, Milli Mücadelemizin 101. Yılı Kutlu Olsun

Aziz milletimiz ve sevgili gençler, 101 yıl önce Samsun'da bir milletin top yekûn bağımsızlığı için kutlu bir direniş başladı.

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu 15.05.2020 Cuma günü Vali Aydın BARUŞ başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda toplanmış ve aşağıdaki konuyu görüşerek karara bağlamıştır.

Malatya’da Kayısı Ağaçlarında Şeftali Güvesi

Kayısı Ağaçlarında Meyvede Kurtlanmaya Sebep Olan Şeftali Güvesi Zararlısına Karşı İlaçlamayı İhmal Etmeyiniz!

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu 15.05.2020 Cuma günü Vali Aydın BARUŞ başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda toplanmış ve aşağıdaki konuları görüşerek karara bağlamıştır.

Gözükara'dan PKK'ya Sert Tepki!

Gözükara, Siz Kürtlerin Değil Dış Güçlerin Temsilcisisiniz.

Ağbaba, Yazıhanlı Çiftçilerden ‘Sosyal Mesafeli’ Su Protestosu

Ağbaba, Soruna Kalıcı Çözüm Ve Üreticilerin Zararının Karşılanmasını İstedi.

11.05.2020 İl Umumi Hıfzıssıhha Kurul Kararı

İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu 11.05.2020 Pazartesi günü Vali Aydın BARUŞ başkanlığında Valilik Toplantı Salonunda toplanmış ve aşağıdaki konuları görüşerek karara bağlamıştır.

Başkan Çınar’dan Hemşireler Haftası Kutlama Mesajı

“Alın Teri, Emek Ve Fedakârlıklarınızı Bu Millet Asla Unutmayacaktır”

Gürkan, Fedakârlığınız Bizleri Duygulandırıyor

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 12 Mayıs ‘Hemşireler Günü’ dolayısıyla, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek hemşirelerin gününü kutladı.

Milletvekili Mehmet Fendoğlu’ndan Anneler Günü Mesajı

“Sevgi, saygı, merhamet, sabır ve fedakarlık gibi yüce hasletlerin sembolü olan annelerimizi hatırladığımız, unutulmaz duyguların yaşandığı önemli bir gün içerisindeyiz.

Başkan Gözükara, Şehit Mehmet Kılınç’ı Unutmadı

İl Jandarma Komutanlığı Nusaybin Şehidimizi Unutmadı Anma Töreni Düzenlendi Rahmetle Minnetle Şükranla Dualarla Anıldı.