Etiketler

Vurguncu Zincir Marketler 24 Haziran'da Hesap Verecek

Rekabet Kurumu, perakende gıda ticaretinde faaliyet gösteren zincir market hakkında yürütülen soruşturma kapsamında sözlü savunma toplantısının 24 Haziran'da yapılacağını açıkladı.

TFF Tüm Lig Maçları 12-13-14 Haziran'da Oynanacak

TFF Başkanı Nihat Özdemir ,Süper Lig, TFF 1. Lig, 2. Lig, 3. Lig ve Bölgesel Amatör Liglerimizi 12-13-14 Haziran haftasında başlatma kararı aldık dedi.

Başkan İlhan’ın 3 Mayıs Milliyetçilik Günü Mesajı

MHP Battalgazi ilçe Başkanı İlhan İlhan 3 Mayıs Milliyetçilik günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan İlhan, “Türk ırkın bir etnik kökenin adı değil, islam ile şereflendirilmiş zulme ve haksızlığa başkaldıran büyük bir milletin adıdı dedi.

Drejan’lı Öğrenciden Türkiye’yi Duygulandıran Davranış

Malatya Hekimhan Taşoluk Mahallesinde Yaşayan 12 yaşındaki 6. Sınıf öğrencisi Mehmet Durna, Devletten aldığı 210 TL'lik Burs Parasını "Biz Bize yeteriz Türkiyem" kampanyasına bağışladı.

Battalgazi Belediyesi Denetimlerini Sıklaştırdı

Korona virüs salgınına karşı tedbirlerini artıran Battalgazi Belediyesi, halk sağlığının korunması ve hijyen şartlarının sağlanması amacıyla ilçede bulunan fırın ve unlu mamuller satış noktalarında gerçekleştirdiği denetimlerini sıklaştırdı.

TFF Ertelenen Ligler En Erken Haziran Ayında Başlar

Türkiye Futbol Federasyonu Resmi Sitesinden Liglerin En Erken Haziran Ayında Başlayabileceği Duyurdu.

Yeşilyurt Belediyesi Sosyal Mesafeyi Ayarlayalım, Tedbirlere Uyalım

Koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı önlemlerini arttıran Yeşilyurt Belediyesi, vatandaşların ve esnafların sağlığını korumak adına pazarcı esnafına maske ve eldiven dağıttı.

Toprağı Vatanlaştıranların Emanetleri Candan Azizdir

Malatya Ülkü Ocaklarından Örnek bir davranış. Malatya Ülkü Ocakları Şehit babaları ve Annelerini unutmadı ve şehitlerine sahip çıktı.

Başkan Güder’den Miraç Kandili Mesajı

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, “Miraç, birçok hikmeti içerisinde barındıran kutsal bir yolculuktur” dedi.

Ağbaba, Bu Bütçe ‘Çiğköfte’ Bütçesidir

Ağbaba’dan AKP'lileri Çok Kızdıran Sözler...

Başkan Gözukara, Geldik Canlar Biriz Yalnız Değilsiniz

Alevi düşmanlığı sadece bir mezhep düşmanlığı değil, aynı zamanda sinsi bir Türk düşmanlığıdır. Ve bu düşmanlık asırlardır sürmektedir. Tohumu atan da, attıran da, destek olan da olduran da katıksız Türk düşmanıdır.

Haziran Ayında Neler Oldu?

Yeşilyurt’u Kalkındıran Yatırımlara Hayran Kaldık

MİAD Kadın Kolları Başkan Ve Yönetim Kurulu, Yeşilyurt’taki Yatırımları İnceledi.

Büyükşehir Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantıları Sona Erdi

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Haziran ayı II. Birleşimi 18 Haziran Salı günü Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda, Meclis Başkan Vekili Selim Pilten Başkanlığında gerçekleştirildi.

YKS'YE Girecek Öğrencilere Ulaşım Ücretsiz

15 - 16 Haziran tarihlerinde YKS’ye girecek adaylar, Büyükşehir Belediyesine ait toplu taşıma araçlarından sınav giriş belgesini göstererek ücretsiz yararlanacaklar.

Malatya Belediyeler Birliği Toplandı

Malatya Belediyeler Birliği toplantısı, 12 Haziran Çarşamba günü Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda, en yaşlı meclis üyesi Hasan Demez Başkanlığında gerçekleştirildi.

Yeşilyurt Belediye Meclisi Haziran Ayı Çalışmalarına Başladı

Yeşilyurt Belediye Meclisi, Haziran Ayı Olağan Toplantıları 1.Oturumunda gündemdeki komisyon raporları ve teklifleri görüşerek karara bağladı.

Dünya Çevre Günü Etkinlikleri Başladı

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri ile sıfır atık kampanyasına katılan Karakavak İlkokulu öğretmen ve öğrencileri “5 Haziran Dünya Çevre Günü” nedeni ile Vali Baruş’u makamında ziyaret ederek kendisine çiçek verdiler.

Avşar,  23 Haziran'da İstanbul Ehline Emanet Edilecek

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, İstanbul'da Malatya Konfederasyon, federasyon ve dernek başkanları ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Vali Aydın Baruş'dan Ramazan Ayı Kutlama Mesajı

Dua, ibadet, yardımlaşma ve dayanışma günlerini uhdesinde barındıran, On Bir Ayın Sultanı olan bir Ramazan Ayına daha ulaşmış bulunmanın engin huzurunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Karadağ, Girmana Kanyonunda İncelemelerde Bulundu

Girmana Kanyonu doğal güzellikleriyle saklı bir cenneti andıran Malatya'nın Hekimhan ilçesi, sonbaharda rengârenk görüntüsüyle tabloları aratmayan manzaralar oluşturuyor.

Selahatin Gürkan'ı Duygulandıran Veda

Gürkan: "Biz bir mumuz, erisek de etrafımızı aydınlatmaya devam edeceğiz"

Destici, Bizim Önceliğimiz Devletin Bekası

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici:  "24 Haziran'da ne dediysek bugün de aynısını söylüyoruz. Yani ne diyoruz? Bizim önceliğimiz devletin bekası, ülkenin bütünlüğü, milletin istikrarı ve istikbalidir."

Fırat Edaş Darende’de Yatırımlarına Devam Ediyor

Malatya’da sürdürülebilir enerji arzı için yatırımlarını hızlandıran Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Darende’de Yukarıulupınar Mahallesi’ne 1 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdi.

Vali Aydın Baruş Aslantepe Örenyeri Müzeler Ve Kütüphanelerde İncelemelerde Bulundu

Vali Aydın Baruş, ilimizde yer alan dünyanın ilk devlet ve ticaret emarelerini barındıran Aslantepe Örenyeri’nde incelemelerde bulundu.

Türkiye-İran Sınır Güvenliği Toplantısı 

Türk ve İranlı yetkililer, hudut güvenliğini ele almak üzere Başkale ilçesinde bir araya geldi. 

Baruş; "Öğretmenler, İnsanlığa, Ülkesine ve Milletine Ölümsüz Eserler Kazandıran Gerçek Mimarlardır"

Vali Aydın Baruş, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen programa katıldı.

Başkan Çınar, 81 Yaşındaki Hidayet Ciran’ı Ziyaret Etti

“Yaşlılarımızın Geniş Ufuklarından, Tecrübelerinden, Bilgi Ve Birikimlerinden İstifade Edilmelidir”

Cemal Uzun: Yerel seçimlere İYİ Parti İle Damga Vuracağız!

İyi Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Uzun , İYİ Parti olarak 24 Haziran Seçimlerinin Gerçek Kazananı İyi Parti Olmuştur Dedi.