Etiketler

Vali Baruş, Melekbaba Gençlik Merkezi İnşaatını Gezgi

Vali Aydın Baruş, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce yapımı devam eden Gençlik Merkezi inşaatında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Başkan Gürkan, İnşaatı Devam Eden Gençlik Merkezini Yerinde İnceledi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Melekbaba Mahallesinde 58 dönümlük alan üzerinde inşaatı devam etmekte olan Gençlik Merkezi’nde incelemelerde bulunarak, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

24 Derslikli Sümer İlkokulu İnşaatı Protokolü İmzalandı

Vali Aydın Baruş Başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çalık Holding adına İnşaat Yatırım Genel Müdürü Mesut Kutluay arasında protokol imzalandı.

Ortaokul İnşaatı Protokolü İmzalandı

Vali Aydın Baruş Başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Güngör Tarım İnş. San. ve Tic. A.Ş. adına Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güngör arasında protokol imzalandı.

Kuru Kayısı Lisanslı Depoculuk Projesi İnşaat Çalışmaları Devam Ediyor

Malatya Kuru Kayısı Lisanslı Depoculuk ve Borsası Projesinin inşaatının bir an önce tamamlanabilmesi için çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.

Kop Tüneli'nde Çalışmalar Hızlandı

Karadeniz ile Doğu Anadolu'yu birbirine bağlayan en önemli arterlerden Erzurum-Trabzon kara yolunda yapımı sürdürülen ve zemininde kile rastlanması nedeniyle inşaatı yavaşlatılan Kop Tüneli'nde çalışmalar yeniden hız kazandı

Milletvekilleri, Lisanslı Depoculuk İnşaatında İncelemelerde Bulundu

AK Parti Malatya Milletvekilleri Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı, Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Ramazan Özcan ile birlikte 1.Organize Sanayi Bölgesi ilave alanında yapımı devam eden Kuru Kayısı Lisanslı Depoculuk inşaatında incelemelerde bulundu.

Yeni İtfaiye Merkezi İnşaatında Çalışmalar Sürüyor

Büyükşehir Belediyesi Modern İtfaiye Merkezi Gün Sayıyor.

Büyükşehir Belediyesi Modern İtfaiye Merkezi Yapıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, eski SSK Hastanesi’nin karşısında bulunan Alpaslan Türkeş Bulvarı girişinde yapımına başlanan ‘İtfaiye Merkezi’nin inşaatı büyük bir hızla devam ediyor.

Yeşilyurt Belediyesi, Çilesiz Semt Pazarı İnşaatına Hız Verdi

“Yeşilyurt’un Değişimine Işık Tutan Projelerimize Bir Yenisini Daha Ekliyoruz”

Ağbaba, AKP, Tüm Türkiye’de Emekçinin Kanını Emiyor

CHP Heyetinin 3. Havalimanı İnşaatına Girmelerine İzin Verilmedi, Ağbaba; “Akp, Tüm Türkiye’de Emekçinin Kanını Emiyor”

“Yapılan Eserler İlçemizin Gelişimi İçin Büyük Önem Taşıyor”

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat yapımı devam eden “Koşu Mahallesi Muhtar Evi” inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Akçadağ’a Kültür Merkezi İnşaatı

Malatya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla projelendirdiği Kültür Merkezlerini her geçen gün yaygınlaştırıyor.

Yeni Köy Sosyal Tesisleri Hizmete Hazır

Geçtiğimiz yıl inşaatına başlanan Darende Yeni Köy sosyal tesisleri tamamlanarak hizmete hazır hale getirildi.

Yazıhan Kültür Merkezi İnşaatı Tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi İlçelerde Yatırıma Devam Ediyor

 Çalık, Sağlık Şehri Malatya Olsun’ Dedik, Projelerimiz Gerçekleşiyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Tohma Kültür Merkezi İnşaatı Devam Ediyor

Malatya Merkezde, semt konakları ve çok amaçlı sosyal tesislerle Malatya’nın kültürel yaşamına önemli katkılar sunan Malatya Büyükşehir Belediyesi bu yatırımlarını kırsala da yayıyor.