Etiketler

Başkan Dağ Kanal Siyaset Programına Konuk Oldu

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı, Malatya Birlik Gazetesi ve Malatya Birlik Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Dağ, Kanal Siyaset’in Gündem Özel Program Moderatörü Barbaros Durgu’nun programın konuğu oldu.

Başkan Dağ'dan Görüş Gazetesinin 47. Kuruluş Yıl Dönümü Mesajı

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Malatya’mızın Eski Gazetelerinden görüş gazetesi 47. yılına girmiştir.

Gazeteci Kısacık, Muhabirlik Günlerini Unutmadı

Malatya’mızın önemli değerlerinden ve yine yıllardır doğuda Anadolu Ajansıda görev yapan üstat Gazeteci Raşit Kışlacık, Görüş Gazetesinin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Abdülkadir Selvi, Özal’ın Ölümü İle İlgili Detayı Paylaştı

Hürriyet gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, Ülkenin cumhurbaşkanı bu aracın içinde can vermişti.

Gürkan'a Akçadağ'da Sevgi Seli

Gürkan: "Adil ve adaletli oldum, devletin ve milletin kör kuruşunu sorarım"

Milletvekili Fendoğlu, Şire Pazarı Yetersiz

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ziyaret kapsamında Net Haber Gazetesini ziyaret eden Fendoğlu gündemi değerlendirdi.

Bakan Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Ak Parti Malatya Büyük Şehir Belediye Başkan Aday Adayı Av. Ali Bakan ziyaretlerine devam ediyor. Malatya Sonsöz Gazetesi, Bu Sabah Gazetesi’ni ziyaret ederek gündemi değerlendirdi.

Star Gazetesi Yazarları Malatya'yı Gezdi

Malatya Büyükşehir Belediyesinin davetlisi olarak ‘Star Şehir Buluşmaları’ kapsamında kente gelen Star Gazetesi yazarları Malatya’yı gezdiler.

Gümüş, “Battalgazi’de, Vizyon Sahibi Yöneticilerin Yapabileceği İşleri Gördük”

Star Gazetesi Yazarı Kemal Gümüş, Akşam Gazetesi Yazarı Murat Çetin ve Yeni Şafak Gazetesi Muhabiri Çağlar Çağatay, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya geldi.

Prof.Dr. İlhan İçen,  Kurulması Düşünülen Merkezler

Malatya’da yeni kurulacak Üniversite ile ilgili Malatya Birlik Gazetesi’ne konuşan Prof. Dr. İlhan İçen,  Şu açıklamalarda bulundu.

Sabah Gazetesi Yazarı Donat, Başkan Gürkan’ı Ziyaret Etti

Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya geldi.

Başkan Mehmet Polat'a Onur Ödülü

Pütürge Belediye Başkanı Mehmet Polat'a Altın Haber Gazetesi tarafından birincisi düzenlenen 'Altın Ödüller' kapsamında En Başarılı Belediye Başkanı' ödülü verildi.

Altın Ödüller Sahiplerini Buldu

Altın Haber Gazetesi Tarafından Birincisi Düzenlenen 'Altın Ödüller' Ödül Töreninde Malatya'da Yılın En İyileri Ödüllendirildi.

Kuzey Kore: Savaş İlanı Sayarız

Rodong Sinmun gazetesi, Kuzey Kore'nin ABD tarafından uygulanabilecek olası bir deniz ablukasını savaş ilanı olarak değerlendireceğini belirtti.

CHP'li Belediyeden Zaman Gazetesine 1 Milyon TL Kaynak

CHP'li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı'nın FETÖ'nün yayın organlarından Zaman gazetesine belediye bütçesinden 1 milyon TL kaynak aktardığı ortaya çıktı.

Gazeteci Yazar Donat, Başkan Gürkan’ı Ziyaret Etti

alatya’ya gelen Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.

Hatice Karahan Cumhurbaşkanı'nın Ekonomi Başdanışmanı Oldu

Yiğit Bulut ve Cemil Ertem'den sonra Yenişafak Gazetesi yazarı Doç. Dr. Hatice Karahan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ekonomi başdanışmanı oldu.