Etiketler

Fendoğlu, Çalışma Ödeneğinin 3 Ay Daha Uzatılmasını Talep Etti

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu TBMM Genel Kurulunda söz alarak; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanından Ülkemiz ve Malatya için ilk etapta kısa çalışma ödeneğinin 3 ay daha uzatılmasını talep etti.

Vali Baruş, Gelincik Tepesi 2. Etap Çalışmalarını İnceledi

Vali Aydın Baruş, 24 Ocak’ta yaşanan 6.8 şiddetindeki depremden dolayı evleri ağır hasar gören hak sahibi vatandaşlar için yapılan konut projesini yerinde inceledi.

Hazine Arazileri Tarıma Açılacak

Tarıma açılan Hazine arazilerinde ilk etapta 9 milyon metrekarelik alanda ekim yapılacak.

Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi 1. Etabı Tamamlandı

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından dev bir proje daha etaplar halinde hayata geçiriliyor.

Toki Yolunda Çalışmalar Yoğun Bir Şekilde Sürüyor

Toki yolunu etaplar halinde yapan Büyükşehir Belediyesi 600 metrelik birinci etapta viraj düzeltmeleri, kısmi genişletme, dolgu ve kot düşürme çalışmalarını büyük oranda tamamladı.

Başkan Polat, Beydağı Tabiat Parkında Çalışmalarımız Devam Ediyor

Başkan Polat: Beydağı Tabiat Parkı 1. Etap çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlayarak, önümüzdeki sezon başı itibariyle vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı amaçlamaktayız.

Başkan Gürkan, İspendere Türkiye’nin Şifa Merkezi Olacak

Malatya’nın sağlık turizmi vizyonuna büyük katkı sağlayacak olan İspendere İçmeleri’nde ikinci etap çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor.

Kanalboyu II. Etapta Sona Doğru

Malatya kimliğinde önemli bir yeri olan Kernek-Kanalboyu-Hürriyet Parkı düzenlemesinin son etabı olan Kanalboyu ikinci kısım düzenleme çalışmalarında önemli mesafeler kat edildi.