Etiketler

Çalık, CHP Şirazeden Çıktı Savrulup Duruyor

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Atatürk'ün kurduğu parti diye yola çıkan CHP’de Atatürk ismini kullanmadığını söyleyen il başkanı var. CHP şirazeden, yoldan çıktı savrulup duruyor” dedi.

Milletvekili Çalık, Onlar Laf Üretir Biz İcraat

AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Darende ilçesine 18 yılda eğitimden sağlığa, ulaşımdan kültüre kadar her alanda yatırımlarda bulunduklarını belirterek, “CHP ne yaptı sadece laf üretti. Biz ise icraat” dedi.

Milletvekili Ağbaba, İktidar Türkiye Tırmanışta Diyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP Genel Merkezi önünde gerçekleştirdiği basın toplantısında, esnafların ve sokak çalışanlarının pandemi döneminde yaşadığı sıkıntılara ilişkin açıklamalarda bulundu.

CHP’Lİ Ağbaba Sağlık Bakanlığı Verilerindeki Çelişkiyi Gösterdi!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Sağlık Bakanlığı’nın düzenli olarak yayınladığı COVID-19 raporlarında vefat sayılarının halktan gizlendiğini ifade etti.

Ağbaba, 30 Ağustos’u Her Zamankinden Daha Coşkulu Kutlayacağız

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, AKP’nin milli bayramlara karşı ‘alerjisi’ olduğunu belirterek, kısıtlama getirseler de 30 Ağustos tüm Türkiye’de her zamankinden daha coşkulu kutlanacak” dedi.

Ağbaba, Depremzedeler Muhatap Kabul Edilmiyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Pütürge ve Doğanyol’da depremzedeler ile bir araya gelerek sorunları dinledi. Ağbaba, “Deprem bölgesindeki en büyük sorun depremzedelerin muhatap kabul edilmemesi, gerekli bilgilendirmelerin yapılmaması” dedi.

Ağbaba, Türkiye Uçuşa Değil Düşüşe Geçiyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, TÜİK’in işsizlik rakamlarını eleştirerek, “Türkiye uçuşa değil sürekli irtifa kaybederek düşüşe geçiyor. Dünyada hem istihdamı düşürüp hem işsizliği azaltan tek ülke herhalde Türkiye’dir” dedi.

Ağbaba, CHP’nin A Takımında

Veli Ağbaba Üst Üste 4. Kez Genel Başkan Yardımcısı Oldu.

Ağbaba’dan Tff’ye Çağrı; “Bu Sezon Küme Düşme Olmasın

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Türkiye Futbol Federasyonu’na seslenerek bu yıla özel küme düşmenin kaldırılmasını istedi.

Ağbaba, Darbelerin Panzehiri Demokrasidir

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba, " Darbelerin panzehri demokrasidir. İnsan haklarıdır. Güçlü sivil toplum örgütlenmesidir " dedi.

Ağbaba; “Tüik Hangi Ülkenin İşsizlik Rakamlarını Hesaplıyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, pandemi sürecinde bile işsizliği azalmış gösteren TÜİK’e seslendi; “Hangi ülkenin işsizlik oranlarını hesaplıyorsunuz, çıkıp kamuoyuna açıklayınız”

Enver Kiraz, Yeni Köy Garajından Kimse Memnun Değil

(CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Eski köy garajının yerinde bir tane dürümcü faaliyet gösteriyor. Sadece bir tane dürümcü için mi köy garajını oradan kaldırdılar merak ediyoruz.

Ağbaba, Adalet Yürüyüşü Sessiz ve Barış Dolu Bir Çığlıktı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba Adalet Yürüyüşü’nün yıldönümünde yaptığı açıklamada, “Adalet yürüyüşü, bu ülkenin aydınlık bir geleceğe sahip olması için eşsiz bir umut olmayı sürdürüyor” dedi.

Ağbaba; “Gerginlik Üretip Ekonomik Krizi Gizlemek İstiyorlar”

TBMM Genel Kurulunda konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba AKP Milletvekillerine seslendi; “En çok faiz ödeyen, kazancımızı, alın terimizi tefecilere, faizcilere teslim eden sizsiniz. Bu ülkenin en büyük faiz lobisi saray ve AKP”dedi.

Ağbaba, Yaylacıların Sorunlarını Dinledi

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, yaylaları ziyaret ederek hem yaylacıların hem de çobanların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Ağbaba, sorunların çözümü için girişimlerde bulunacağını belirtti.

Ağbaba, Malatya Ticaret Ve Sanayi Odası’nı Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, "Türkiye'yi kurtaracak şey üretim. Türkiye'yi kurtaracak şey; hem tarımda hem de sanayide üretim. Bunun desteklenmesi gerekiyor." dedi. 

Ağbaba, Gri Binaların Ve Avm’lerin Karın Doyurmadığı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya’da gerçekleştirdiği ziyaretlerine Hekimhan ilçesiyle devam etti.

Esnafın Hayır Dediği Hiçbir Şeye Evet Demeyiz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Biz esnafımız ne talep ederse onların sorunlarını gündeme getiriyoruz. Esnafın Evet dediği bir şey ya hayır demeyiz Hayır dediği bir şeye de evet demeyiz.

Ağbaba, Pandemi Sürecinde Kapatılan İşyerlerinin

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli AĞBABA, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odası'na bugün ziyarette bulundu. Oda Başkanı Şevket Keskin'e ziyarette bulunan Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Pandemi ve normalleşme sürecinde esnafın sorunları ve  CHP’nin bu konudaki çözüm önerileriyle ilgili görüş alış verişinde bulundular.

Ağbaba, Görevimiz Ayrım Yapmadan Tüm Malatya’ya Hizmet Etmek

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Görevimiz hiçbir ayrım yapmadan Malatya’nın tüm sorunlarını gündeme getirip çözüm konusunda katkı sunmak.

Ağbaba: Adalet Olmazsa Hiçbir Bayramı Ağız Tadıyla Kutlayamayız

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, “Son günlerde yaşanılan gelişmelere bakınca, bu topraklara adalet gelmezse hiçbir bayramın ağız tadıyla kutlanamayacağını görüyoruz” dedi.

Ağbaba; “Bitirin Artık Binlerce Öğrencinin Okul Çilesini”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “yapımı yılan hikayesine dönen Cemal Gürsel Mahallesi’ndeki okul projesiyle ile ilgili “Bitirin artık binlerce öğrencinin okul çilesini” dedi.

Ağbaba, Asıp-Kesenlere Ödül, Yaşam Hakkını Savunanlara Ceza

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Bir yandan barolara şekil vermeye çalışırken, diğer yandan HSK eliyle yargıçların örgütlendiği sendikanın başkanını görevden uzaklaştırıyolar.

Ağbaba, Çalışabilir Durumdaki Engellilerin Yüzde Sekseni İşsiz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’dan 10-16 Mayıs Engelli Haftası Raporu, “Bizim 2 Ay Dayanamadığımızı Engelliler Bir Ömür Yaşamaya Mecbur Kılınıyor.”

Milletvekili Ağbaba, Ağbaba'dan 1 Mayıs Mesajı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, 1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle hazırladığı raporda ‘Emekçiyi virüs değil AKP öldürüyor’ görüşüne yer verdi.

Ağbaba, Zirai Dondan Zarar Gören Üreticilerin Yaraları Sarılsın

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Hekimhan ve Kuluncak’ta etkili olan zirai dondan sonra kayısı ve ceviz ağaçlarının büyük zarar gördüğünü belirterek, üreticilerin yaralarının sarılmasını istedi.

Ağbaba, Görevimiz Devlet Kurumlarını Korumak

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, devletin kalıcı, makamların gelip geçici olduğunu belirterek, “Ulusal Egemenliğin 100 yılında hepimizin görevi devletin kurumlarını koruyup kollamak, itibarını sarsmamaktır” dedi.

Milletvekili Ağbaba, İşsiz Sayımız 18 Milyon

Chp Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’’ Türkiye’de 3 Milyon Çocuk Emek Sömürüsüne Maruz Kalmaktadır. Türkiye’de Son 5 Yılda En Az 326 Çocuk İş Cinayetlerinde Yaşamını Yitirdi.”

Vatandaş Can Derdinde GSM Şirketleri, Fatura Derdinde

CHP Milletvekili Gürsel Tekin, Koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçiren vatandaşın telefon ve İnternet'inin kesilmesine tepki gösterdi.