Etiketler

Battalgazi Belediyesi Covid-19 İle Mücadelede Taviz Vermiyor

Battalgazi Belediyesi, küresel bir tehdit olma özelliğini koruyan Covid-19 virüsüne karşı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler, ilçede düzenli periyotlarda dezenfeksiyon çalışması gerçekleştiriliyor.

Yeşilyurt Belediyesinin Başarılı Çalışmaları Devam Ediyor

Yeşilyurt Belediyesi Tarımsal Üretim Ve Ar-Ge Sahasında 15 Bin Metrekare Rulo Çim Üretildi

Malatya Emniyetinin Başarılı Çalışmaları Devam Ediyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince 25 ve 26.10.2020 günü yapılan çalışmalar aşağıya çıkarılmıştır.

Battalgazi Belediyesi’nden 150 Milyonluk Dev Yatırım

Battalgazi Belediyesi, 1,5 yılda ilçede asfaltlanmadık yol bırakmadı. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in başlattığı asfalt seferberliğinde ilçeye yol yapım onarım ve asfaltlama çalışmaları kapsamında toplam 150 milyonluk dev yatırım yapıldı.

Malatya Asayiş Kaçakçılarana Göz Açtırmıyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı KOM Şube Müdürlüğü ekipleri olarak yapılan başarılı bir çalışmayla ve yine denetimler sonucu çalışmalar aşağıya çıkarılmıştır.

Malatya’da Günlük Asayiş Haberleri

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerimizce 22.10.2020 günü yapılan çalışmalar aşağıya çıkartılmıştır.

Büyükşehir’den Vatandaşlara Sosyal Destek

Malatya Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı pandemi sürecinde sağlıklı evler oluşturmak ve elverişli yaşam alanı sağlamak için başlatılan çalışmalarda dezenfektan temizliğinin yanı sıra boya, badana, tamir ve tadilat gibi hizmetler de gerçekleştiriyor.

Başkan Altuntaş, Güzel Olan Birlik ve Beraberliğimizdir

Malatya’mızda her alanda engelli kardeşlerimizin yanında olan ve yine gece gündüz demeden çalışmalarını sündüren, 3 Aralık Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Naile Altuntaş, Yönetim kurulu arkadaşlarıyla birlikte, Kent Konseyi Engelli Çalışma Grubu düzenlenmiş programına katılarak bizleri her çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm Malatyalı hemşerilerimize teşekkür ediyorum ve şükranlarımı sunuyorum.

Yeşilyurt Belediyesi, Aşağıköy’deki 350 Yıllık Tarihi Camiyi Restore Etti

“Tarihi Yapıtlarımızı, Restorasyon Çalışmaları İle Geleceğe Taşıyoruz”

Arapgir’de Alt Yapı Tamam,  Yollar Asfaltlanıyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi özelikle kırsal mahallelerdeki altyapı ve üstyapı çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

Malatya’ya Yeni Meydan Ve Tören Alanı Kazandırılıyor

Resmi törenlerde ve kutlamalarda şehir merkezinde oluşan güvenlik ve trafik risklerini ortadan kaldırmayı amaçlayan Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya’ya yeni bir meydan ve tören alanı kazandırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Malatya Asayişinin Başarılı Çalışmaları Devam Ediyor

Malatya Emniyet Müdürlüğüne bağlı olan Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı birimlerimizce 15.10.20 günü yapılan çalışmaları aşağıya çıkartılmıştır.

Sadıkoğlu, Teknokent GES İle Kendi Elektriğini Üretecek

Malatya Teknokent, bir süredir üzerinde durulan yenilenebilir enerji çalışmaları kapsamında Güneş Enerjisi Santraline (GES) kavuşuyor. Projesi onaylanan ve ihale süreci tamamlanan GES’in kurulumuna yakın zamanda başlanacak.

Büyükşehir Belediyesi Budaklı Mahallesini Asfalta Kavuşturdu

Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı’nın Malatya’nın her köşesinde yaptığı asfaltlama, alt yapı yenileme ve yol açma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Başkan Çınar, Kiltepe Mahallemizin Çehresi Değişecek

Başkan Çınar, Kiltepe Mahallesinde ’ki ‘Sokak Sağlıklaştırma’ Çalışmalarını İnceledi, “Kiltepe Mahallemizin Çehresi Değişecek”

Asayiş'de Bugün Malatya

Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı birimlerce yapılan çalışmalar aşağıya çıkarılmıştır. 12.10.2020 günü Kiltepe Mahallesi Paşazade Caddesi üzerinde bir şahıstan 1 havalı tabanca ele geçirilmiş,

Rektör Karabulut’a Kayısı Çekirdeği Çalışmaları Ödülü

 Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ)  Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut’a 13’üncüsü düzenlenen Yılın Enl’eri Zirvesinde “Yılın En İyi Akademik Girişimciliğe Katkı Sunan Kadın Ödülü” takdim edildi.

Büyükşehir Belediyesi Biz Büyük Bir Aileyiz

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Elimi Bırakma’ projesi kapsamında 65 yaş ve üzeri yaşlılardan bakıma ve yardıma muhtaç olanların sosyal entegrasyonunun sağlanmasına yönelik çalışmalar hızla devam ediyor.

Malatya Asayişinden Hırsızlara Geçit Yok

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı birimlerimizce 12.10.2020 günü yapılan çalışmalar aşağıya çıkartılmıştır.

Malatya’nın Her Köşesi Asfalt Olacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi Yol ve Alt Yapı Koordinasyon Dairesi tarafından Kuyulu Mahallesi’nde asfalt çalışmaları tamamlandı.

Malatya Asayişinin Başarılı Çalışmaları Devam Ediyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı birimlerimizce yapılan çalışmalar aşağıya çıkartılmıştır.

Malatya Narkotik Çalışmaları Devam Ediyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizce torbacı olarak tabir edilen Sokak Satıcılarına yönelik yapılan çalışma sonucu aşağıya çıkartılmıştır.

Malatya Asayişinin Başarılı Çalışmaları Devam Ediyor

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı birimlerin yapmış olduğu başarılı çalışmalarında mahallerde yapılan hırsızlıklar ve yine diğer vakalarla ilgili tüm çalışmalar aşağıya çıkartılmıştır.

Komdan, Tarihi Eser Kaçakçılarına Geçit Yok

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalar ise aşağıya çıkartılmıştır.

Engelli Olan Kardeşlere Günübirlik Gezi Düzenledi

Malatya Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu,  engellilerin hayatına dokunmak adına yapmış olduğu çalışmalara aralıksız devam ediyor.

Gürkan, Vahap Küçük’ İsmi Hayır Çarşısı’nda Yaşatılacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Belediyecilik alanında da yapmış olduğu çalışmalarla takdir toplamaya devam ediyor.

Hırsızlar Yakayı Ele Verdi

Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda hırsızlık yapan şahıslar yakalandı.

Battalgazi Parklar Temiz ve Bakımlı

Battalgazi Belediyesi, koronavirüs salgınına karşı ilçe genelinde bulunan parklarda çocukların sağlıklı koşullarda oynayabilmeleri için dezenfekte çalışmaları gerçekleştirdi.