Etiketler

Tüfekçi’den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

AK Parti Mkyk Üyesi Ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Üniversitemiz İle İşbirliği İçerisinde Çalışıyoruz

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, beraberinde AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte İnönü Üniversitesi Rektörlüğüne yeniden atanan Prof. Dr. Ahmet Kızılay’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Berberler ve Kuaförler Esnaf Odasından Başkan Gürkan’a Teşekkür Ziyareti

Malatya Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ramazan Toptaş beraberinde bazı Oda yöneticileri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a teşekkür ziyaretinde bulundular. Ziyarete AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci de katıldı.

Başkan Gürkan, Malatya Trafiği Ferahlayacak

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçiyle birlikte Alparslan Türkeş Bulvarı ile Gülümser Caddesinde incelemelerde bulundu.

Başkan Gürkan, Bulutlu Mahallesini Ziyaret Etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi ile birlikte Bulutlu Mahallesini ziyaret ettiler.

Milletvekili Bülent Tüfenkci’den Özal ve Fendoğlu'nu Anma Mesajı

Medeniyet tarihimizde iz bırakan bilim, sanat, devlet ve siyasi şahsiyetleri yetiştiren Malatya'mızın bağrından çıkan 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal ve Belediye eski  Başkanımız Hamit Fendoğlu'nu vefat yıldönümlerinde rahmet ve minnetle anıyoruz.

Tüfenkci: MASKİ Başarılı Bir Sınav Verdi

AK Parti MKYK Üyesi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, MASKİ Genel Müdürü Mehmet Yaşar Karataş’ı ziyaret ederek, 24 Ocak’ta meydana gelen 6.8 şiddetindeki deprem sonrasında yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Tüfenkçi, Yeşilyurt Belediyesinin Aldığı Uluslararası Ödülle Gurur Duyduk

AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Bülent Tüfenkçi, 2019 Yılı Uluslararası ‘Kentsel ve Mimari Dokunun Korunması’ ödülüne layık görülen Kadim Yeşilyurt Kentsel Planlama Projesinin uygulandığı Kadim Çırmıhtı’da tarihi varlıkların korunması ile yöresel lezzetlerin geniş kitlelere ulaştırılması yönündeki yatırımları yerinde inceledi.

Ak Parti Pütürge İlçesinde Temel Atma Törenine Katıldı

Törene  Gümrük ve Ticaret eski Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci  ile  Ak  parti  malatya  il başkanı  ihsan koca  pütürge  ilçesine temel atma  törenine  katıldılar.

Mv. Tüfenkci İlisuluk Köyünü Ziyaret Etti

Gümrük ve Ticarfet Eski Bakanı Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Kuluncak ilçemiz İlisuluk Mahallesini (köyü) ziyaret etti.

Tüfenkci’den, Malatya Ticaret Borsası’na Ziyaret

Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, “Malatya için kayısıda lisanslı deponun önemli olduğunu hep söylüyorduk.

Doğu Köllektörü Çevre Sağlığı Açısından Çok Önemli

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte Atıksu Arıtma Tesisi ile Doğu Kolektör hattında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Tüfenkci, Malatya'yı Daha Farklı Bir Noktaya Getireceğiz

Bülent Tüfenkci: "Biz, bir yandan İstanbul seçimine odaklanırken bir yandan da Malatya'ya en güzel hizmeti yapma noktasında gayret göstermeliyiz" dedi.

Tüfenkci Kimya ve Kenevir Sanayi Çalıştayı'na Katıldı

Birçok Ürünün Alternatifi Olarak Kenevir Ekiminin Malatya'da Başlatılması Gerekir...

Çınar, Seçim Çalışmalarını Tüm Hızıyla Sürdürüyor

Bülent Tüfenkci: Cumhur İttifakı 31 Mart'ta rekor kıracak...

Tüfenkci: Bu Yolun Sonu Kupa Olsun

Bülent Tüfenkci, "Evkur Yeni Malatyaspor'un Ziraat Türkiye Kupası'nda final oynayarak, kupayı Malatya'mıza getirmesini canı gönülden arzu ediyoruz" dedi. 

“Tarihi Yapıtların Korunarak Gelecek Kuşaklara Taşınması Gerekmektedir”

Ak Parti Milletvekili Bülent Tüfenkci, Tarihi Konakların Restorasyon Çalışmalarını İnceledi.

Tüfenkci, AK Parti Gençlerin Önünü Açan Siyasi Partidir

​​​​​​​Bülent Tüfenkci, "31 Mart seçimlerinde gençlerimizin özellikle gelip AK Parti'de emek sarf etmelerini, çalışmalarını istiyoruz.

Tüfenkci: " AR-GE Çalışmaları Çalışmalarına Önemli Destekler Veriyoruz”

Bülent Tüfenkci, "AK Parti hükümetleri döneminde AR-GE çalışmalarına çok önemli destekler veriyoruz.

Tüfenkci, Sosyal Hizmetlerde 16 Hizmetler Yapıldı

Bülent Tüfenkci, "Sosyal devletin nasıl olması gerektiği noktasında 16 yıllık AK Parti iktidarında kıyas kabul edilemeyecek hizmetler yapıldı" dedi.

Tüfenkci: "31 Mart’ta Rekor Bir Oy İle Yeni Bir Destana İmza Atacağız”

Bülent Tüfenkci, “Milletimiz hangi hayalleri kuruyorsa, hangi hedeflere yürüyorsa AK Parti olarak bizde aynı hayalleri kuruyoruz, aynı hedefleri paylaşıyoruz, aynı hedeflere yürüyoruz.

Tüfenkci Ve Başkan Gürkan, Aydınlar Ocağı Temsiylcileri İle Biraraya Geldi

Eski Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Aydınlar Ocağı’nın 47. Büyük Şurası’na katılan akademisyenlerle bir araya geldi.

Tüfenkci, 4. Bilim Şenliği’ne Katıldı

64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Yeşilyurt Belediyesince düzenlenen “4. Bilim Şenliği” etkinliğine katıldı.

Tüfenkci, Toplum Gönüllüleri Birliği Derneği’ni Ziyaret Etti

64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Toplum Gönüllüleri Birliği Derneği’ni ziyaret etti.

Tüfenkci, Malatya İçin Daha Yapacak Çok Şeyimiz Var

64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan İtfaiye Merkezi’nin temel atma törenine katıldı.

Tüfenkci’den Memur-Sen’e Bayram Ziyareti

64-65. Hükümet Gümrük ve Ticaret Bakanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, Memur Sen Malatya Şubesini ziyaret ederek, sendika yöneticileri ve üyeleri ile bayramlaştı.

Bakan Bülent Tüfenkci, Terörün Kökünü Kazıyacağız

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "Malatya'nın gönlü rahat olsun.

Bakan Tüfenkci, Millet onlara gerekli dersi verecek

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "24 Haziran'da cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin uygulamasını kimler yapacak kararını sizler vereceksiniz.