DEVA Partisi'nden Anadolu Basın Birliğine Ziyaret

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

 DEVA Partisi Malatya İlçe Başkanları Anadolu Basın Birliğini Ziyaret Ederek Parti Çalışmaları Hakkında Bilgi Verdiler. 

 Ziyaret Programına  Malatya DEVA Partisi  Yeşilyurt İlçe Başkanı Av. Mahmut Nurlan, Battalgazi İlçe Başkanı Mustafa Sönmez, Hekimhan İlçe Başkanı Hacı Bayram Çavuş, Pütürge İlçe Başkanı İbrahim Yalçınkaya, Kuluncak İlçe Başkanı Hakkı Nacar,  Kale İlçe Başkanı Basri Şener, Akçadağ İlçe Başkanı Mehmet Küçük, İl Ve İlçe Yöneticileri katıldı.

Ziyarette bulunan İlçe Başkanlar adına konuşun  DEVA Partisi Yeşilyurt İlçe Başkanı Av. Mahmut Nurlan, 
Bizler DEVA Partisi  mensupları olarak ortak  hareket edip güçlü  birliktelik  içerisinde  hareket ediyoruz İl Yönetimimiz ve İlçe Teşkilatlarımız  arasında  güçlü  bir  bağ  bulunmaktadır. Bu  birlikteliğimizi halkımızlada  bir  olup  önce  kendi  ilçelerimizide sonra  Malatya'mızda ve en sonunda 81 ilde güçlü  bir Türkiye  olarak birleştirerek  bü toprağın  insanlarına DEVA olmak  için adımlar atacağız.

Başkan Nurlan, Siz  değerli Anadolu Basın Birliği Yönetimi ve Üyeleri  her  zaman bizlerin yanında  tarafsız , objektif bir  şekilde durdunuz.Bu  vesile  şahsım tüm İlçe başkanlarım ve İl teşkilatım adına bizleri kabul eden Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Vekili ve Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ ve  Yönetim kurulundaki arkadaşlara Şahsım ve tüm arkadaşlarım adına  teşekkür ediyor Bu ziyaret vesilesi ile  başta sizler  olmak  üzere öünümüzdeki günlerde  kutlayacağımız 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüde ayrıca Kutluyoruz dedi.

Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Vekili ve Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Bizler mesleğimiz icabı tüm  siyasi  partilere  STK'lara eşit  mesafedeyiz. Her biri  bizler için  kıymetlidir. Elimizden  geldiği kadar tüm  arkadaşlarımızla  Malatya'mızda  objektif, tarafsız ve bağımsız  bir  şekilde  mücadele etmeye sizlerin sesi olmaya  çalışıyoruz. Bende şahsım  ve yönetim kurulum adına  bu  nazik  ziyaretinizden dolayı teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN