Başkan Samanlı'nın Cumhuriyet Bayramı Mesajı

 MHP İl Başkanı Mesut Samanlı 29 Ekim Cumhuriyetin 98,yıldönümü sebebiyle bir mesaj yayınladı.

PAYLAŞ
Başkan Samanlı'nın Cumhuriyet Bayramı Mesajı
 MHP İl Başkanı Mesut Samanlı 29 Ekim Cumhuriyetin 98,yıldönümü sebebiyle bir mesaj yayınladı.
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Başkan Samanlı mesajında;

         Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere fikri hür vicdanı hür nesiller sayesinde Cumhuriyetimizin 98. Yılını geride bırakmış bulunmaktayız.

         Türk milleti destansı istiklal savaşıyla tarihinin rotasını değiştirmiş bölgesel ve küresel  dengeleri baştan ayağa sallamış ve sarsmıştır. Türksüz Anadolu hesabı yapanlara devletsiz millet hayali kuranlara en kesin ve kalıcı cevabı Türkiye Cumhuriyetinin ilanıyla verilmiştir.

             Ne mutlu bizlere ki tarihin hiçbir döneminde savaşlar ayak oyunları karanlık senaryolar milletimizin önünü kesememiş inançlarından ve ülkülerinden koparamamıştır. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir ilkesine sımsıkı sarılarak Cumhuriyetle demokrasinin kaderini bir ve ortak görerek Türkiye’nin istiklal ve istikbaline sahip çıkmak her vatan evladının görevi olmalıdır.

              Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşuna ve ilk Cumhurbaşkanımız olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere kurucu kahramanlara vatan ve millet için hayatlarından vazgeçen aziz şehitlerimize Cenabı Allahtan rahmet diliyor hepsini hürmet saygı ve şükranla anıyoruz. Aziz Türk milletinin 29 Ekim Cumhuriyet bayramını yürekten kutluyorum .

     NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN