Başkan Kaya, Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

(MHP) Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Yeşilyurt İlçe Başkanlığının Mahalle ve Esnaf ziyaretleri devam ediyor.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

(MHP) Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Yeşilyurt İlçe Başkanlığının Mahalle ve Esnaf ziyaretleri devam ediyor. Başkan Kaya, Bizler her zaman esnafımızın yanında olduk ve bundan sonrada yanlarında olmaya devam ecedeyiz. Pandemi nedeniyle esnafımız zor günler geçirdiler ve inşallah bundan sonra birazda olsa rahat bir şekilde eski günlerimize döneriz.

(MHP) Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Yeşilyurt İlçe Başkanımız Sayın M. Ali Kaya ve yönetim olarak mahalle ve esnaf ziyaretlerimiz devam etmektedir. Bugün Sıtmapınarı Esnafımızın dertlerine ortak olduk. Esnafımızın Pandemi döneminde çektiği sıkıntılar ve devletimizden neler beklediklerini çözüm yollarının sunulması ile ilgili konularda genel Notlar alınarak gerekli mercilere ulaştırıldı. Bu zor süreçte birlik, beraberlik içerisinde birbirimize destek olarak bu zor günleri atlatmamız gerektiğini değerli esnaflarımıza anlatmaya çalıştık. Taleplerini ve dertlerini dinleyip bir nebze de olsa yanlarında olduğumuzu göstermeye çalıştık. Problemlerini gerekli mercilere ulaştırarak problemlerinin çözümünde takipçisi olacağımızı dile getirdik.

Bu zor Pandemi günlerinde rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.

Rabbim bu zor dönemde tüm halkımızın ve esnafımızın yar ve yardımcısı olsun..

Konu ile ilgili açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Yeşilyurt İlçe Başkanımız Sayın M. Ali Kaya ;”Milletçe Birliğimizi, dirliğimizi ve gücümüzü bölmediğimiz sürece bu Pandemi dönemini en az hasarla atlatacağız. Yarınlarımıza daha güvenli ve huzurlu bir şekilde bakabileceğiz. Bu zorlu dönemde esnafımızın ve halkımızın yanında olduğumuzu dertleri ile dertlendiğimizi bilmelerini istedik. Problemlerin çözümü için gerekli çalışmalar yaptık ve gerekli makamlara ilettik ve inşallah çözümleri için takipçisi olacağız. Dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN