Başkan Gürkan Temizlik Personelleriyle Bir Araya Geldi

Temizlik Personellerimiz Malatya'nın Temiz Ve Yaşanabilir Bir Şehir Olmasında Önemli Rol Oynamaktalar.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet vermekte olan temizlik personelleriyle öğlen yemeğinde bir araya geldi.

Pandemi süreciyle birlikte temizliğin ve hijyenin daha fazla önem kazanması nedeniyle temizlik personelleri Malatya’nın temiz ve yaşanabilir bir şehir olması noktasında Malatya genelinde çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Malatya’nın temiz cadde ve sokaklara sahip olması için sabahın erken saatlerinden itibaren sorumluluk alanlarında çalışmalarına başlayan temizlik personellerinin gün içerisinde yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirten Başkan Gürkan, “Malatya’mızın cadde ve sokaklarının temizlenmesi noktasında büyük bir efor sarf ederek çalışan temizlik personellerimizi canı gönülden kutluyorum. Onlar Malatya’mızın temizlik neferleridir. İlimiz temizlik yönünden Türkiye’de örnek gösterilen iller arasında. Bu gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı temizlik personellerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Gürkan temizlik personellerine yemek dağıtımı yaparak birlikte öğlen yemeği yedi.   

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN