Başkan Gözükara, Birlik ve Beraberlik Mesajları Verdi

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve Yetimler Derneği Malatya Şubesi Ziyaretlerine Aralıksız Devam Ediyor...

PAYLAŞ

Gözükara, Yeter ki bizler hep birlik ve beraberlik içinde olalım. Birliğin olduğu her yerde mutlaka başarı vardır dedi.


Başkan Mustafa Gözükara, bugün de ziyaretler çerçevesinde Devletin şefkatli ellerini ihtiyaç sahiplerine uzatan Battalgazi Kaymakamlığı SYDV Müdürü Adnan Fırat ile bir araya geldi. Ulusal ve yerel medya kuruluşlarında “Şefkat Baba” ismiyle bir çok haberde ismi duyulan ve aynı zamanda Şehit Ailelerine ve Gazilere olan büyük desteği ile gönüllerde taht kuran SYDV Müdürü Fırat’ın makamında gerçekleşen ziyarette Gözükara, “Bizler, ecdadımızın emaneti olan kutsal vatan topraklarını şehitlerimizden aldığımız güç ve inançla sonsuza kadar yaşatmanın kararlılığı içerisindeyiz. Bu yolda en büyük gücümüz sahip olduğumuz birlik ve beraberliğimizdir” dedi ve dernek faaliyetlerine ilişkin önemli konulara değindi. 
Başkan Gözükara; “Bugün bizlere düşen görev; atalarımızın bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar yaşatarak, bölünmez bütünlüğümüzü, birlik ve beraberliğimizi korumak, milli değerlerimize sahip çıkarak, bizden sonraki nesillere emanet etmektir' şeklinde yaptığı açıklamasını, her fırsatta şehit aileleri ve gazilere gösterdiği şefkatte sınır tanımayan Adnan Fırat’a bir kez daha göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek sonlandırdı.


Adnan Fırat ise yaptığı konuşmada; “Vatanı uğruna hainlerle, teröristlerle kahramanca çarpışırken şehitlik mertebesine ulaşan kıymetli evlatlarımızın, kardeşlerimizin bizlere yadigârı, emaneti olan ve gazilerimizin şehit ailelerimizin her zaman yanındayız” dedi.  


Ziyaret plaket takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.


Mustafa GÖZÜKARA
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul Ve
 Yetimler Derneği Malatya Şube Başkanı
 

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN