Başkan Dağ'dan ABYB'ye Ziyaret

Anadolu Basın Birliği(ABB), Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ ve yönetiminden Anadolu Basın Yayın Birliği Malatya Şube Başkanı Filiz Yavuzkurt ve yönetimine nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

PAYLAŞ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ABYB Malatya Şube Başkanı Yavuzkurt, “Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ bey ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Mustafa Kemal Atatürk’ün belirttiği gibi; Basın, kötüye kullanmalara engel olur ve hükümet araçlarını, görevlerini doğru yapmaya zorlar. Yayın, en etkili kontrol araçlarındandır. Bu noktada, eleştirinin kolay ve fakat yapmanın güç olduğu gerçeği, unutulmamak gerekir. Onun için, halkın iyiliği fikri her türlü eleştirilere ve tartışmalara daima egemen ve esas tutulmalıdır. Gerekli görülen fikirler, halkın iyiliği için ortaya atılmalıdır. Bu fikir hareket noktası olunca, eleştiri ve tartışma devletin de iyiliği için yapılmış ve vatandaşların toplumsal ve siyasal eğitimlerini yükseltmeye hizmet etmiş olur.


Bu bağlamda Zeki Dağ Başkanın liderliğinde Malatya’da her kesime sevgi ve saygı çerçevesinde yaklaşan, yayın politikalarının tarafsız oluşu kendisini Malatya’da sevilen sayılan bir basın mensubu olarak görmekteyiz. Yıllardır basın sektöründe beraberce tüm zorluklara göğüs gerdik. Deyimi yerinde ise , doğru duvarın yıkılmadığı ve hemen hemen her kesimin takdirini alan tarafsız objektif habercilikte beraberce yol yürüyoruz. Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı tekrar teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi.


Ziyarette bir konuşma yapan ABB Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ ise, “Anadolu Basın Yayın Birliği(ABYB) Malatya’da yönetimi ile birlikte hakikaten duruşu ile, tüm haberlerini objektif tarafsız yapmasıyla takdir edilmekte. Bizler İadeyi ziyarette bulunuyoruz. Misafirperverliğinizden ve hoş sohbetinizden dolayı şahsım ve yönetimim adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
 


 

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN