Başkan Çınar, İlçemize Yeni Bir Cazibe Merkezi Kazandıracağız

Başkan Çınar, Yeni Belediye Hizmet Binası İnşaat Alanındaki Çalışmaları İnceledi.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

“İlçemize Yeni Bir Cazibe Merkezi Kazandıracağız”

Turgut Özal Mahallesinde yapımı devam eden Yeşilyurt Belediyesi Yeni Hizmet Binası inşaat alanını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Yeni Belediye Hizmet Binamız ve Millet Bahçemizle Yeşilyurt’umuza yeni bir cazibe merkezi daha kazandırmış olacağız.” diye konuştu.

Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Cüreoğlu ile birlikte Yeni Belediye Hizmet Binası inşaat alanına giden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, sıcak havaya rağmen imalat işlerinin  aksamadan devam ettiğini söyledi.

Vatandaşların rahat ulaşabileceği güzel bir lokasyonda hizmete sunulacak Yeni Belediye Binası ve Millet Bahçesiyle birlikte bölgenin hareketleneceğini ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ İlçemizin farklı bölgelerindeki belediye birimlerimizi tek çatı altında toplayıp, vatandaşlarımıza daha hızlı ve güzel hizmetler sunacağımız Yeni Belediye Hizmet Binamızın inşaatı planlandığı gibi ilerlemektedir. Yeni dönem vaatlerimiz arasında yer alan bu dev yatırımın yanı sıra yan taraftaki alanda hizmete sunulacak olan Millet Bahçemizle birlikte bu bölgenin daha canlı ve hareketli olmasını sağlayacağız. Modern tasarımları, iç ve dış mimari yapıları, çevre düzenlemeleri, otoparkları, spor ve oyun alanlarıyla birlikte bir bütün halinde hizmete sunacağımız iki dev yatırımla birlikte Yeşilyurt’umuza yeni bir yaşam ve cazibe merkezi daha kazandırmış olacağız. Hemşehrilerimiz bir yandan belediye hizmetlerine en güzel şekilde ulaşırken diğer taraftan oturma alanları, spor ve sosyal aktivite alanlarında zamanlarını daha faydalı ve verimli geçirme fırsatına kavuşmuş olacaklar.Tüm yatırımlarımızda olduğu gibi Yeşilyurt’un ve bölgemizin değerini artıracak, gelecek nesillere emanet edeceğimiz bu kıymetli yatırımlarımızın tüm süreçlerini ve inşaat dönemlerini yakından takip ediyoruz.  Rabbim kazasız ve belasız bir şekilde tamamlamayı ve hizmete açmayı hepimize nasip etsin.” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN