Başkan Cengiz'den, Vatanseverler Eğitim ve Kültür Derneğine Ziyaret

Muharip Gaziler Derneğinin Yeni Başkanı İbrahim Cengiz, Vatanseverler Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan'ı dernek binasında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettik.

PAYLAŞ
Başkan Cengiz'den, Vatanseverler Eğitim ve Kültür Derneğine Ziyaret
Muharip Gaziler Derneğinin Yeni Başkanı İbrahim Cengiz, Vatanseverler Gençlik Eğitim ve Kültür Derneği Genel Başkanı Ayşe Alpaslan’ı dernek binasında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini ilettik.
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Muharip Gaziler Dernek Başkanı İbrahim Cengiz, Ziyaretle ilgili olarak “ Vatanseverler Eğitim ve Kültür dernek başkanı Ayşe Alpaslan başkanımızı ziyaret ederek derneğinin tekrardan hayırlı uğurlu olmasını dileklerimizi ilettik. Bundan sonra bir takım etkinliklerde ortak hareket etme konusunda fikir alış verişinde bulunduk. Ayşe başkanımıza başarılar dilerim önemli çalışmalara imza atacağına inanıyoruz ve destekliyoruz“ dedi.

Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği Genel Başkan Ayşe Alpaslan, Muharip Gaziler Dernek Başkanı Sayın İbrahim Cengiz, Başkanımızın bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına kendilerine teşekkür ediyorum dedi.

Başkan Alpaslan, İnşallah önümüzdeki aylarda Muharip gaziler derneği ile bir takım ortak çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Yapılan Kongre’de yeni seçilen ve bir ay gibi kısa sürede Derneğinin adının duyulmasında güzel işlere imza atan İbrahim Cengiz Başkanımızı kutluyorum ve çalışmalarından başarılar diliyorum” diye dedi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN