15 Temmuz Milli İrade Ocağı'ndan Başkan Gürkan'a Ziyaret

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Kadın Kolları Teşkilâtı ve İl Başkanı Serkan Aybar, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Selahattin Gürkan'ı Makamında Ziyaret Etti.

PAYLAŞ

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Alpaslan, Bizler Milli İrade Ocağı olarak Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan’ı ziyaret ederek ocak çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik. Alpaslan, Başkanımızın çalışmalarını takdir ediyoruz. Başkanımızın çok önemli projelerinin olduğunu ve inşallah bu projeler hayat geçtiğinde Malatya’mızın çevresini değişeceğini biliyoruz.

Alpaslan, Ocağımız tarafından yapılacak çalışmalar ve yine projelerimizin olduğunu Sayın Başkanımıza ilettik. Sayın Başkan Gürkan Bey ocağımız tarafında yapılacak projelerimize desteklerinin olacağını dile getirdi. Sayın Başkanımız Selahattin Gürkan, STK’lara önem verdiklerini dile getirdi. Başkan Gürkan, STK’lar bizim için çok önemlidir dedi. Bizler her zaman STK’larımızın yanında olduk ve bundan sonrada olmaya devam edeceğiz dedi.

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Alpaslan, Bizler Milli İrade Ocakları olarak bugün Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan başkanımızı makamında ziyaret ettik. Alpaslan, Genel Merkezimiz tarafından müze projemizin olduğunu sayın başkanımıza ilettik ve sayın başkanımızda destek vereceklerini dile getirdi. Sayın Başkanımız Gürkan’a bizlere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı şahsım ve arkadaşlarım adına kendilerine teşekkür ediyorum dedi. Bizler Milli İrade Ocağı Olarak Sayın Başkanımızı destekliyoruz. İnşallah başkanımızın yapacakları çalışmalar ve projeler Malatya’mızın ufkunu açacaktır. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyoruz dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 15 Temmuz Milli İrade Ocakları Kadın Kolları ve yine Milli İrade Ocakları ekibine ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bizler Büyükşehir Belediyesi olarak STK’ları önemsiyoruz ve destekliyoruz dedi. Başkan Gürkan, STK başkanları olan bayan kardeşlerimiz Malatya’mız için çok önemli işler yapıyorlar ve bizlerde Belediye olarak destekliyoruz. Gürkan, Bizler hep birlikte Malatya’mız için çalışacağız. Yeter ki bizler hep birlik içinde olalım dedi. 15 Temmuz Milli İrade Ocaklarının müze projelerinin olduğunu söylediler ve bizlerde belediye olarak destek olacağız dedi.

MALATYA BİRLİK GAZETESİ

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN